Plat
formos
platformos
Kylantys tiltai

Vaikų ir jaunimo įtraukties platformoje didžiausias dėmesys – jaunųjų alytiškių kūrybinio potencialo didinimui, siekis įtraukti juos į kultūros formavimo ir ugdymo procesus. Kas kitas, jeigu ne jaunimas, kurs rytdienos miestą, jo kultūrą. „Kylantys tiltai“ siūlys renginius vaikams, jaunimui ir visai šeimai.

 

Ko tikėtis iš šio Kylančio tilto?

 

  • Festivalis „Su gaivia bangele…“ – poeto A. Saulyno atminimui skirtas jo tekstų dainų festivalis sujungs skirtingas alytiškių kartas dainoje, populiarins Alytaus kultūrinį paveldą.
  • Parkūro, gatvės meno ir sporto festivalis, panaudojant esamas Alytaus infrastruktūras, sukurs patrauklų ir šiuolaikišką renginį jaunimui.
  • Dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ 35-erių metų jubiliejinis renginys. Šimtus alytiškių sujungęs ansamblis švenčia jubiliejų – jau suskaičiuota 1000 koncertų ir ne ką mažiau išugdytų vaikų.
  • Jaunimo folkfestivalis VIECINIS populiarins lietuviškas tradicijas ir kultūrinį paveldą jaunimo gretose, pakvies dalyvauti jaunimui skirtame festivalyje.
  • Renginiai vaikams ir visai šeimai – tradiciniais tapę šeimos renginiai kvies alytiškius dalyvauti ir šiemet. Vaiko ir mamos centro „Kutis“ organizuojama šeimų šventė „Alytus – viena šeima“, VO Styginių kvarteto renginys „Skambantis spalvų miestas“, Lėlių teatro „Aitvaras“ iniciatyva „Pasakadienis“ suburs mažuosius alytiškius ir jų šeimas. Alytaus miesto bendruomenės centras surengs parodą „Alytus jaunuolio akimis“.
  • Savanorystės skatinimas – „Tėviškės namai“ pakvies į Savanorystės festivalį, o bendradarbiaudami su Alytaus kolegija atnaujino Dzūkijos savanorių platformą ir tinklalapį.
Jūratė Treigienė
KYLANČIŲ TILTŲ koordinatorė