Visa Lietuva – vienoje gatvėje Alytuje
2022 birželio, 10d.

Pirmą kartą Alytaus miesto šventės DZŪKIJA SUJUNGIA metu birželio 17 – 18 d. lankytojų lauks Turizmo gatvė „Kadu kų su kuoj pamatyc“. Lietuvos turizmo galimybes pristatančioje erdvėje susiburs daugiau nei 16 turizmo informacijos centrų su didžiausiomis savo šio turistinio sezono naujienomis ir atrakcijomis. Joje įsikurs Alytaus, Lazdijų, Prienų, Trakų, Neringos, Biržų, Rokiškio, Marijampolės, Vilkaviškio, Kaišiadorių, Anykščių, Utenos, Ignalinos, Visagino, Molėtų ir Zarasų turizmo informacijos centrų atstovai.

 

Šioje šurmuliuojančioje erdvėje netrūks draugiškų patarimų, kur Lietuvoje ilsėtis ir atostogauti, ką įdomaus nuveikti savaitgaliais. Į ją kviečiami visi šventės lankytojai susipažinti su turizmo naujienomis ir kelionių patarimais šiai vasarai Lietuvoje. Tai puiki galimybė pažinti naujus maršrutus, pramogas ir turistinius objektus, nemokamai gauti žemėlapių ir naudingų leidinių bei tiesiog gauti patikimą informaciją iš regionų žinovų.

„Jau ne pirmus metus didžiuosiuose miestuose inicijuojamose Turizmo gatvėje dalyvaujame patys ir matome, kad lankytojų susidomėjimas tik auga. Prieš turizmo sezono pradžią žmonės daug intensyviau ieško informacijos, kur keliauti, ką pamatyti, kas naujo mūsų šalyje. Nusprendėme pakviesti kolegas įsilieti į šventės šurmulį ir tiesiogiai paskatinti alytiškius ir miesto svečius keliauti po Lietuvą“, – sako Alytaus turizmo informacijos centro direktorė Lena Valentaitė-Gudzinevičienė.

 

Turizmo gatvė penktadienį (birželio 17 d.) šurmuliuos nuo 16 val. iki 20 val., šeštadienį (birželio 18 d.) nuo 10 iki 20 val.

VISA ALYTAUS MIESTO ŠVENTĖS PROGRAMA.

 

 

Alytaus turizmo centro informacija