Dzūkų dainų ir šokių šventė
Bir 5 2022 18:00 - Bir 5 2022
Alytaus kultūros centro amfiteatras (Pramonės g. 1B)

Dzūkų dainų ir šokių šventė tarsi Lietuvos dainų ir šokių šventės tąsa, Lietuvos dainų šventės papildymas. Meno mėgėjų kolektyvų kūrybinis aktyvumas, vietinės bei regioninės dainų ir šokių šventės yra vienas iš instrumentų, atskleidžiančių ir stiprinančių dzūkų etniškumo šaknis.

 

Dzūkų dainų ir šokių šventė į Alytų sukviečia visą Dzūkiją šeštąjį kartą, deja, dėl pandemijos du metus, šis nepaprastas renginys negalėjo vykti. Todėl šiemet jį pasitikime dar džiaugsmingiau nei bet kada!

 

Šventėje viešės jaunučių, jaunių ir mišrūs chorai iš Alytaus, Varėnos, Lazdijų, Druskininkų, Simno. Šoks jaunučių ir jaunuolių šokių kolektyvai iš Butrimonių, Viečiūnų, Druskininkų, Veisiejų, Alytaus, Santaikos, Miroslavo ir Alytaus miesto darželių. Džiaugiamės, kad sulauksime ir svečių, ne pirmą kartą šventėje dalyvausiančio Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos jaunių choro „Viva Voce“, taip pat prie svečių prisijungs Punsko choras (Lenkija).

 

Koncertinėje programoje skambės Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų orkestro atliekami kūriniai.
Birželio 5 d. 18 val. kviečiame visus į Dzūkų dainų ir šokių šventę Alytaus kultūros centro amfiteatre (Pramonės g. 1B). Pamatysite ypatingą reginį – vienu metu scenoje dainuojančius kelis šimtus choristų, aikštėje besisukančius kelis šimtus šokėjų, pajusite dainos ir šokio galią. Renginys nemokamas.

 

 

„ALKS 2022“ Atvirų tiltų platformos renginys