Pasitikrink savo žinias apie 2022-ųjų kultūros sostinę ir laimėk prizus!
2022 lapkričio, 22d.

Ar žinai, kiek renginių 2022 m. įvyko Alytuje? Kokiam rašytojui skirti už kelių dienų įvyksiantys „Imbiero vakarai“? Kada įvyko pirmoji miesto šventė? Kas yra „žalia boba“?…

 

Miesto erdvėse bei socialiniuose tinkluose pasirodžiusi nauja Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės reklamos kampanija AR ŽINAI? kviečia ne tik žvilgtelėti į šių metų įspūdingas kultūros įvykių akimirkas, bet ir pasitikrinti savo žinias – atsakyti į klausimus, susijusius su kultūra, ir laimėti „Alytus 2022“ prizus!

 

Tai padaryti paprasta – pastebėjęs AR ŽINAI? reklamos kampanijos vizualą, skenuok jame esantį QR kodą ir pateik savo atsakymą iki gruodžio 8 d. Burtų keliu išrinksime 10 laimingųjų, kuriems bus įteikti kultūros sostinės įsteigti prizai.

 

„Metai nenumaldomai bėga į pabaigą, bet taip džiugu ir gera prisiminti – kiek ypatingų kultūros reginių, kiek daug tvirtų JUNGČIŲ šiemet sukūrė Alytus, jo kūrėjai, atlikėjai, bendruomenės ir TU, mielas alytiški! Ačiū tariame kiekvienam ir kviečiame kartu pasigėrėti dalele įspūdingiausių šių metų akimirkų,“ – dėkoja „Alytus 2022“ organizatoriai.

 

Ypatingus miestui kultūros sostinės metus užbaigsime gruodžio 2 d. įžiebdami kalėdinę eglę ir tiesdami tiltus į ateitį!

 

17.30 val. Alytaus Rotušės aikštėje susirinkusių bei stebinčių tiesioginę šventės transliaciją lauks stebuklinga kalėdinė pasaka, jausmingoji ir muzikalioji Rūta Loop, lazerių šou, Alytaus meno kolektyvų muzikos ir šokio pasirodymai, Kalėdų senelis ir, žinoma, Kalėdų eglės įžiebimas.
Po eglutės įžiebimo Alytaus miesto teatre įvyks „Alytus 2022“ uždarymo renginys, kuriame kartu pasidžiaugsime šiemet Alytuje nutiestais kultūriniais tiltais. Taip pat Tauragės rajono savivaldybės atstovams bus perduotas Lietuvos kultūros sostinės titulas ir simbolis – gintaro medis. Renginyje vietų skaičius ribotas, tad suskubk pasiimti savo kvietimą teatro kasoje nuo lapkričio 29 d.

 

Kartu pasidžiaukime šiais svarbiais miestui metais – juk ALYTUS SUJUNGIA!

 

Pasitikrinkite savo žinias atsakydami į klausimus:

 

1. Ar žinai, kiek Alytuje yra tiltų ir tiltelių? PATEIKTI ATSAKYMĄ.
2. Ar žinai, kada vyko pirmoji miesto šventė? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 
3. Ar žinai, kas yra „Žalia boba“ ?PATEIKTI ATSAKYMĄ. https://bit.ly/3GBTStG
4. Ar žinai, kokį istorinį įvykį atkartojo Alytaus kultūros centro organizuota kultūrinė ekspedicija 2022 metais? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 
5. Ar žinai, kur Alytuje gali rasti išskirtinę jaunimo diskotekoms skirtą erdvę pavadinimu „Gardas“? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 
6. Ar žinai, kokiam rašytojui skirti „Imbiero vakarai“? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 
7. Ar žinai, kaip reikėtų pratęsti šią vieno kino teatro pavadinimų seką (jis net 4 kartus buvo pervadintas): „Šulmano kino“, „Palas“, „Dainava“ ir …? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 
8. Ar žinai kiek renginių įvyko 2022 metais Alytuje? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 
9. Ar žinai, kas kelintas alytiškis dirbo Alytaus medvilnės kombinate? PATEIKTI ATSAKYMĄ. 

„Alytus 2022“ informacija