Kultūros dienos proga alytiškiai linki TAIKOS!
2022 balandžio, 15d.

Didžiulis rožinis dramblys jau nuo ankstyvo penktadienio ryto Rotušės aikštėje stebino praeivius, tarsi nebyliai  kviesdamas – pažiūrėkit, kas čia bus. Tądien Alytuje buvo minima Pasaulinė kultūros diena, kurios simboliu ir tapo šis rožinis dramblys, kuris neša TAIKĄ.

 

„Kultūros dramblys neša TAIKĄ“ akcijos metu ant rožinio dramblio buvo klijuojami lipdukai, už kuriuos surinktos aukos bus pervestos Stiprūs kartu organizacijai, padedančiai į Lietuvą dėl karo atvykstantiems ukrainiečiams.

 

Jei nesuspėjote to padaryti, lipdukus įsigyti ir paaukoti Ukrainai galite 👇

✅ Alytaus teatro kasoje (Rotušės a. 2)
✅ Alytaus kraštotyros muziejuje (Savanorių g. 6)
✅ Alytaus kultūros centre (Pramonės g. 1B)
✅ Alytaus jaunimo centre (Tvirtovės g. 3)
✅ Dainavos kino teatras (Sporto g. 2)

 

Renginio metu ne tik buvo galima pasiklausyti vokalo studijos „Vaja“ moksleivės Vakarės Jarmalavičiūtės atliekamos dainos „Myliu pavasario dangų“, smuikininkių dueto Rusnės Juškevičiūtės ir Gabijos Čepononytės atliekamo Ed Sheeran „Perfect“ muzikinio kūrinio, bet ir išgirsti Ukrainos X faktoriaus 2018 m. nugalėtojo Vladislav Oniščenko atliekamus du muzikinius kūrinius, iš kurių vieną jis atliko su Alytaus miesto teatro aktore Andra Kavaliauskaite. Renginį vedė Alytaus miesto teatro aktorius Vaidas Praspaliauskas.

 

Renginio metu buvo sukurtas ir simbolinis tiltas, jungiantis Alytų su Ukraina.